Rezervasyon Formu

 

• Restaurant

  Mutfağımızdaki sebze ve yeşilliklerin bir bölümü, cam seramızdan bizlerce, organik olarak yetiştirilerek konuklarımıza sunulmaktadır.

  Kahvaltınızdaki kayısı, portakal reçelleri bizler tarafından yapılmaktadır. Bal ise köyümüzden temin edilmektedir.Güne iyi başlamanız için geniş bir alternatif sunulmuştur.

  Ana yemekler, köy yemekleri ve soslar Muazzez Hanım tarafından günlük hazırlanmaktadır. Yemek yeri seçimi ise size ait; üzüm bağının altında, köşkte yada palmiye yanında.

  Öğleni sahilde geçirmek isteyen konuklarımız için, önerdigimiz restoranda, zamanınızı geçirebilir, şezlong ve şemsiyelerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. 

•Cam Sera

 Organik olarak, mutfağımızda kullanılan sebze ve yeşillikler cam seramızdan temin edilmektedir. Cam seramıza gün boyunca girebilir, yetiştirilis tarzları hakkında bilgi alabilirsiniz. Olgunlaşmış ürünleri, kendi elinizle kopartıp yiyebilirsiniz.

 Otelimizin Cam Sera özelliği ile, doğal ortamlarda yetiştirdiğimiz ürünlerimizi, sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Grand Aygün Hotel
Ramazan AYGÜN
Çıralı 07980 Kemer - Antalya


tel : 242 825 71 44 - 45
fax : 242 825 71 85
gsm : 533 341 40 96
yetkili : Mehmet Öner AYGÜN
mail : info@grandaygun.com